| FLX | Információs Portál |

 FLX.hu WEBMail

Kezdőlap

Szolgáltatások

Linkajánlat

Letöltés

WEBÁruház

Flexibile

[Kezdőlapnak!] :::| Ma 2018. 2. 20., kedd, Álmos napja van. | Holnap Eleonóra napja lesz. |::: [en]

Elérhetőségek
Állásajánlat
Viszonteladóinknak
ÁSZF

Ön is segíthet a
fejlesztésben!:

Az Ön IP címe:
54.227.48.147

Letöltés:

TeamViewer QS
(Gyors telepítő)

Állásajánlataink:

Értékesítő (3 fő)

Feladata: Termékeink és szolgáltatásaink értékesítése, marketing
Elvárások: Életkor: 18+, termékeink és szolgáltatásaink ismerete, jó tárgyalókészség
Munkavégzés helye: Távmunka (kötetlen, otthoni Internetes, telefonos) vagy Magyarország, EU országok, USA
Juttatás: Internet, Mobiltelefon, PocketPC, Személygépkocsi, Egyéb költségtérítés
Fizetés: Megállapodás szerint, kiemelten versenyképes
Előny: 0-24h elérhetőség, Nyelvismeret: magyar, angol, német, francia, héber, holland

Üzletkötő, asszisztens (1 fő)

Feladata: Szolgáltatásainkkal kapcsolatos iratkezelés
Elvárások: Életkor: 18+, Jogi ismeretek
Munkavégzés helye: Távmunka (otthoni Internetes, telefonos)
Juttatás: Internet, Mobiltelefon, PocketPC, Egyéb költségtérítés
Fizetés: Megállapodás szerint

Rendszergazda (2 fő)

Feladata: Kiszállásos rendszergazdai feladatok elvégzése
Elvárások: Életkor: 18+, szoftver-, hardver ismeret, hálózati ismeretek, Internetes kapcsolatok létrehozása (modemek, rooterek, DHCP szerver), 0-24h elérhetőség
Munkavégzés helye: Magyarország
Előny: Nyelvismeret: magyar, angol, német, francia, héber, holland

Számítástechnikus (1 fő)

Feladata: Számítógépek összeszerelése, telepítése, alkatrészek tesztelése
Elvárások: Életkor: 18+, szoftver-, hardver ismeret
Előny: Nyelvismeret: magyar, angol, német

Számítógépes hálózat építő (2 fő)

Feladata: Számítógépes hálózat építés (UTP, WiFi)
Elvárások: Életkor: 18+, Hardver ismeret, hálózati ismeretek, 0-24h elérhetőség
Juttatás: Mobiltelefon, PocketPC, Személygépkocsi, Egyéb költségtérítés

Futár (1 fő)

Feladata: Hardver beszerzés, kiszállítás, helyszíni telepítés
Elvárások: Életkor: 18+, jogosítvány (A és/vagy B kat.), hardver ismeret, 0-24h elérhetőség
Munkavégzés helye: Magyarország, vagy régió: Dunakanyar, Budapest
Juttatás: Mobiltelefon, PocketPC, Személygépkocsi, GPS, Egyéb költségtérítés
Előny: Hálózati ismeretek, Saját gépjármű, Nyelvismeret: magyar, angol, német, francia, héber, holland

WEBÁruház üzemeltető (1 fő)

Feladata: Szoftver-, Hardver beszerzési ügyintézés, Árlista frissítés, Termékinformációs adatbázis kezelése
Elvárások: Életkor: 18+, Szoftver-, hardver ismeret
Munkavégzés helye: Távmunka (kötetlen, otthoni Internetes)
Juttatás: Internet, Mobiltelefon

HTML/PHP/MySQL Programozó (1 fő)

Feladata: Programozási feladatok PHP/MySQL alapokon
Elvárások: Életkor: 18+, HTML, JavaScript, PHP, MySQL ismeret
Előny: 0-24h elérhetőség, Nyelvismeret: magyar, angol, német

PocketPC Programozó (1 fő)

Feladata: PocketPC programozás (WM5, WM6)
Elvárások: Életkor: 18+, PPC WM5-WM6 SDK ismeret, PPC Networking ismetet
Juttatás: Internet, Mobiltelefon, PocketPC

Jelentkezés: hr@flx.hu (Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával, néhánysoros motivációs levéllel, elérhetőséggel)

A lehetőségeink szerint minden jelentkezőt értesítünk a döntéshozatalról.

|  (c) Flexibile Bt.  |  Minden jog fenntartva.  |  Webmaster, design: Tailor   |   Látogatók: 134270  |